پخش زنده
English عربي
سه شنبه 23 آبان ماه 1396 ساعت: 13:1020
-
الف
+

همکاری حسن روح‌الامین با انیمیشن «محمد رسول الله(ص)»

حسن روح‌الامین، نقاش آثار عرش بر زمین افتاد و شیرین تر از عسل با پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» همکاری کرد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی انیمیشن محمد رسول الله (ص(،حسن روح‌الامین نقاش ایرانی، به پروژه انیمیشن محمد رسول الله پیوست و ، کانسپت‌های اولیه سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» را خلق نمود.

این هنرمند که نامزد دریافت جایزه چهره سال هنر انقلاب که توسط حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود، بود در مدت زمان حدود 2 ماه به خلق این هفت اثر هنری پرداخت که در این آثار فضاهایی همچون شب مکه، لیله المبیت، برده داری، غزوات پیامبر، قافله، ولادت نور و چوپان به چشم می خورد.

این آثار هنری قرار است به عنوان کانسپت‌های اولیه در طراحی لوکیشین‌ها و کاراکترهای سریال انیمیشن «محمد رسول الله(ص)» به کار گرفته شوند و الهام بخش تصاویری از 1400 سال پیش در انیمیشن محمد رسول‌الله باشند.

استاد روح‌الامین خالق آثار مشهوری همچون عرش بر زمین افتاد، شیرین‌تر از عسل، آتش پرستارم شده، آخرین سرباز لشکر و آیا تو برادر منی است و سبک وی در طراحی آثار تاثیرگذار از ادوار مختلف تاریخی اسلام زبانزد است و دعوت از ایشان توسط استودیو رضوان تولیدکننده سریال انیمیشن محمد رسول الله به عنوان طراح کانسپت‌های اولیه و مشاور هنری پروژه به همین سبب صورت گرفته است.

مراسم افتتاحیه پروژه انیمیشن «محمد رسول الله(ص) در تاریخ 15 آذر ماه سال جاری مصادف با میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص) و در راستای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی رحمه الله علیه و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای مدظله برگزار می‌شود.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر
+